YTONG SORTIMENTS

YTONG vācu būvniecības tehnoloģija sevī ietver būvizstrādāju-
mus privātmājas vai daudzstāvu ēkas būvniecībai, no pamatiem
līdz jumtam, kā arī siltumizolācijas plāksnes renovācijai. Katrai
konstrukcijai nepieciešams izvēlēties vispiemērotāko būvizstrā-
dājumu. Būvizstrādājumi tiek ražoti pēc visaugstākajiem vācu
standartiem. Precīzi ievērojot tehnoloģiju, samazinās celtniecī-
bas kļūdas, kā arī ēka ir kvalitatīva un efektīga.

Visu YTONG sortimentu var apskatīt zemāk.

Rentabilitāte

Ikonas-09

Neskatoties uz to, ka cena par m 3 Ytong ir dārgāka par vidējo gāzbetona cenu, bet gala rezultātā no YTONG uzbūvēta māja ir lētāka: minimāli neizmantoti atgriezumi, zemas transporta izmaksas, nav salauztu bloku paletēs un, protams, celtniecības paātrinājums un līdz ar to darbaspēka izmaksu samazināšanās …

Energoefektivitāte

Ikonas-02

Gāzbetona YTONG siltumizolācijas īpašības nosaka zemas ekspluatācijas izmaksas mājas uzturēšanai. Ziemā Ytong gāzbetona māja samazina jūsu apkures izmaksas; siltajos laikos tas uztur vēsu atmosfēru mājas iekšienē, neizmantojot gaisa kondicionēšanas sistēmas

Videi draudzīgums

Ikonas-10

Gāzbetona Ytong galvenās sastāvdaļas ir smiltis, kaļķis un ūdens – tikai dabīgas izejvielas. Kopš izejvielu ieguves brīža un visā ražošanas procesā gāzbetons joprojām ir videi draudzīgs materiāls. Par to liecina ražotāja atbilstības sertifikāti un EcomaterialAbsolute YTONG

Kvalitātes standarts no Vācijas

Ikonas-23

Gāzbetona blokus ar zīmolu Ytong ražo koncerns Xella, izmantojot vācu tehnoloģijas un aprīkojumu no Vācijas. Būvmateriālu un sastāvdaļu kvalitāte tiek pastāvīgi kontrolēta.

Augsta izturība

Ikonas-08

Gāzbetons YTONG ir ar augstu spiedes izturību un lūzuma izturību. Ilgstoša autoklāvēšana ražošanas laikā ļauj Ytong blokus izmantot izturīgām ēku konstrukciju sienām.

Ģeometriskā precizitāte

Ikonas-22

Vācu kvalitātes kontrole ražošanas procesā, ļauj iegūt YTONG gāzbetona blokus ar garuma pielaidi līdz 3mm.

Izturība

Ikonas-15

Gāzbetons YTONG ir mākslīgs kaļķakmens, tas nenoveco, nav viegli uzliesmojošs, nedeformējas. Materiāla salizturība ir viena no augstākajām starp līdzīgiem materiāliem. Salīdziniet – = parasts sarkanais ķieģelis – 30 cikli, Ytong bloks – vismaz 100 cikli.

Tvaika caurlaidība

Ikonas-21

Gāzbetona sienām, tāpat kā sienām, kas izgatavotas no masīvkoka, raksturīga augsta tvaiku caurlaidība (spēja noņemt ūdens tvaikus). Tas Ytong gāzbetona mājām dod unikālu mikroklimatu, kas ir salīdzināms ar guļbaļķu un koka mājām.

Ātra uzstādīšana

Ikonas-01

Ytong bloku lielie ģeometriskie izmēri, salīdzinot celtniecības ķieģeļi un tamlīdzīgi materiāli, kā arī to mazais svars ievērojami samazina uzstādīšanas darbu laiku, samazina darbaspēka izmaksas un ļauj būvlaukumā neizmantot smago tehniku.

Mitruma izturība

Ikonas-24

Strukturāli Ytong gāzbetona bloki sastāv galvenokārt no slēgtām porām (gaisa burbuļiem). Un tas noved pie materiāla lēnas mitruma piesātināšanas. Atšķirībā no materiāliem ar kapilāru struktūru (koks, ķieģelis).

Skaņas izolācija

Ikonas-25

Gāzbetonas pēc struktūras ir lielisks siltuma un skaņas izolators. Iekšējā starpsiena, kuras biezums ir 150 mm, ir vairāk nekā pietiekams, lai privātmājā mājā nodrošinātu akustisko komfortu.

Ugunsizturība

ugunsdrošs-26

Gāzbetona bloki Ytong ir ugunsizturīgi un nedegoši materiāli saskaņā ar būvmateriālu ugunsdrošības klasifikāciju.