STARPSIENU PANEĻI

Ytong Panel – ātrākā starpsienu izbūve

STARPSIENU PANEĻI

Ytong Panel – ātrākā starpsienu izbūve

NOSKATIES VIDEO

Skatiet, kura sistēma ļauj visātrāk uzbūvēt starpsienas

VĒL ĀTRĀKA BŪVNIECĪBA

Sistēma starpsienu ātrai būvēšanai

Ytong Panel ir liela izmēra gāzbetona paneļu sistēma starpsienu būvniecībai. Elementu augstums katru reizi tiek pielāgots stāva augstumam, tāpēc starpsienu izbūve notiek līdz pat 4 reizēm ātrāk nekā ar tradicionālajām blokutehnoloģijām. Gludiem paneļiem nav nepieciešams apmetums

Iepazīsti produktu plašāk

ĪSĀKS BŪVĒŠANAS LAIKS

Ytong Panel elementu lielie izmēri (60 × 220–300 cm) un īpašu ratiņu izmantošanu ļauj ievērojami paātrināt darba tempu

CELTNIECĪBAS EFEKTIVITĀTE

Starpsienu mūrēšanas efektivitātes salīdzinājums atkarībā no izmantotās tehnoloģijas

Viens cilvēks, kas montē Ytong Panel sienas, var sasniegt četru mūrnieku komandu, izmantojošu maza izmēra elementus, efektivitāti.

AKUSTISKĀS SIENAS

Sienas no Ytong Panel paneļiem var izmantot arī kā vieglas starpsienas karkasa konstrukcijā, nodrošinot augstu siltuma un skaņas izolāciju, ko cita starpā pieprasa arī daudzģimeņu mājā

10 cm biezā dubultā starpsiena no Ytong Panel G4/600 paneļiem ar minerālvates pildījumu ļauj sasniegt nepieciešamos akustiskos parametrus arī tad, ja griestiem nav pietiekamas nestspējas masīvu akustisko sienu novietošanai.

Akustisko sienu izmantošana no Ytong Panel dubultpaneļiem ir ne tikai īsāks būvniecības laiks, salīdzinot ar tradicionālajām mūra tehnoloģijām, bet arī papildu ietaupījums uz sienu siltumizolācijas izmaksām, kas atdala koridoru no dzīvokļiem.

EFEKTĪVA KONSTRUKCIJA

Ytong Panel sistēma nozīmē augstāko efektivitāti un labāku būvniecības loģistiku

ytong-starpsienu-paneli-8

Atbalsts BIM projektēšanas nodaļai

Pasūtot Ytong Panel sistēmu, saņemat pilnu atbalstu projektēšanas darbu jomā. Mūsu projektēšanas nodaļa sagatavos Jūsu investīcijai detalizētu visu konstrukcijas sienu un ārsienu konstrukcijas projektu BIM tehnoloģijā, kā arī uz 3D modeļiem. Pēc tam, pamatojoties uz projekta, tiks izstrādāti un iesniegti būvuzņēmējam detalizēti montāžas plāni.

Efektīva būvniecība

Paralēli montāžas plānu sagatavošanai mūsu BIM projektēšanas nodaļa izstrādā būvniecības loģistiku. Ytong Panel paneļi tiek piegādāti būvlaukumā nesošo sienu celšanas stadijā. Palešu izplatīšana ir rūpīgi plānota uz shēmām, lai līdz minimumam samazinātu elementu transportēšanu būvlaukumā.

Augsta darba efektivitāte, pateicoties mehanizācijai

Ytong Panel paneļi tiek montēti, izmantojot īpašus ratiņus. Mēs piedāvājam manuālos un elektriskos ratiņus, kurus var iznomāt uz investīcijas laiku. Šīs ierīces ir daudzfunkcionālas – ļauj transportēt atsevišķus paneļus, bet kalpo arī kā darba virsma elementu apstrādei. Elektriskie ratiņi arī ļauj noņemt paneļus no sakrautām paletēm.

REALIZĒTIE OBJEKTI