VIENKĀRŠS UN ĀTRS REMONTS

Gāzbetona starpsienu bloki ir šaurāka biezuma bloki, kas paredzēti starpsienu būvniecībai

VIENKĀRŠS UN ĀTRS REMONTS

Gāzbetona starpsienu bloki ir šaurāka biezuma bloki, kas paredzēti starpsienu būvniecībai.

AUGSTAIS BLOKS

Ytong Interio – ātrai starpsienu izbūvei

Viegli un izturīgi bloki starpsienu konstruēšanai. Pateicoties elementu dubultajam augstumam, kā arī spundes-gropes savienojumiem, celtniecības darbi tiek veikti daudz ātrāk, un efektīvāk. Sienu mūrēšana ar Ytong Interio blokiem ir piecas reizes ātrāka nekā citās apbūves sistēmās.

SKAŅU IZOLĒJOŠAIS BLOKS

Ytong PP4 - akustiskie bloki

Pateicoties bloka lielajam blīvumam (600kg/m3) no šī bloka izveidotās starpsienas būs ar ļoti augstiem skaņas radītājiem. 150mm bieza starpsiena slāpe 44 dB

MAZAIS BLOKS

Ytong PP4 - remontu un apdares darbiem

Ytong plāksnītes ir lielisks materiāls visu veidu remontiem un apdares darbiem. Ar šiem blokiem var būvēt starpsienas, ar tiem var apbūvēt vannas vai instalāciju stāvvadus, arī arī pastāvīgas apbūves vai dekoratīvo kamīnu konstrukcijas izgatavošana nebūs problēma.

Iepazīsti produktu plašāk

Uzzini kā samazināt būvniecības izmaksas

Uzzini kā samazināt būvniecības izmaksas

ĀTRA CELTNIECĪBA

Starpsienu būvniecības laika salīdzinājums dažādās tehnoloģijās

Elementu augstums 399 mm, kas atbilst divu standarta Ytong bloku augstumam, kā arī spundes-gropes savienojums un apstrādes vienkāršība pierāda to ka sienas no Ytong Interio blokiem ir būvētas piecas reizes ātrāk nekā sienas sausas apbūves sistēmās. Starpsienām no Ytong blokiem nav nepieciešama tērauda profilu montāža un griešana vai minerālvates plākšņu ieklāšana.

INTERJERA DIZAINS

Brīvība interjera dizainā

Ytong plāksnītes ļauj brīvi veidot dzīvokļa telpisko plānojumu. Pateicoties tiem, iespējams realizēt sarežģītus projektus, piemēram, pusapaļas sienas, arkas vai kamīnu un vannu korpusus. Šie bloki ļauj veidot telpu gan estētiskā, gan praktiskā ziņā.

VIEGLS MATERIĀLS

Mazāka slodze pārsegumam

Viena no svarīgākajām starpsienu īpašībām ir to svars, kas pārnests uz pārsgumu. Ytong Interio bloki ir solis pretī pārseguma slodzes samazināšanai un ēkas konstrukcijas atslogošanai. Izgatavoti no gāzbetona Ytong Interio bloki, tips PP3/0,5, ar biezumu 115 mm un augstumu 399 mm augsti, nozīmē par aptuveni 10–15% mazāku pārseguma slodzi salīdzinājumā ar sienām, kas izveidotas no plaši lietotiem 600 tipa blokiem, nemaz nerunājot par smagiem materiāliem, piemēram, silikātiem vai keramiku.

Sienas no Ytong Interio blokiem ir lieliski piemērotas izmantošanai ēkās ar dažādām pārseguma konstrukcijām, arī koka, kur slodze bieži vien ir galvenais faktors, kas nosaka sienu konstrukcijas materiāla izvēli.

REALIZĒTIE OBJEKTI