Energoefektīvas un Ilgtspējīgas Mūramājas - Pasīvās Mājas

Piedāvājam tipveida mūra māju projektus, atbilstoši Passive House principiem un sasniedzamajiem rādītājiem. Projekta risinājumi tapuši ciešā arhitektu un inženieru sadarbībā.

PASĪVĀS MĀJAS PRINCIPI

Māja, kas projektēta pēc PASSIVE HOUSE PRINCIPIEM

Pasīvā māja ir pasaulē vadošais energoefektīvās būvniecības standarts:

  • pasīvajai mājai nepieciešami tikai 10 procenti enerģijas, ko izmanto tipisks Centrāleiropas ēkas — tas nozīmē enerģijas ietaupījumu līdz pat 90 procentiem.
  • Pasīvo māju īpašnieki gandrīz neuztraucas par pieaugošajām enerģijas cenām.
  • Pasīvās mājas apkurei vai dzesēšanai prasa mazāk nekā 15 kWh/(m²a).

PASĪVĀS MĀJAS PRINCIPI

Mūramāja projektu galvenie principi balstās uz energoefektivitāti, komfortu un ilgtspēju. Izmantojot augstas kvalitātes materiālus un modernas būvniecības metodes, šīs mājas nodrošina zemas uzturēšanas izmaksas un augstu ugunsdrošību.

MAKSIMĀLI SAULES IEGUVUMI

Pārdomāta orientācija pret debespusēm un noēnojums – maksimāli saules siltuma guvumi rudenī, ziemā un pavasarī / minimāls pārkaršanas risks vasarā

VENTILĀCIJA AR SILTUMA ATGŪŠANU

Sabalansēta ventilācijas sistēma ar siltuma un mitruma atgūšanu (rekuperāciju) – patīkams mikroklimats ar minimālu enerģijas patēriņu.

AUGSTĀS VEIKTSPĒJAS LOGI

Augstas veiktspējas logi un durvis ar īpaši zemu siltuma caurlaidību un augstu gaismas caurlaidību – izcils komforts un ilgmūžība

MŪSU PROJEKTI

Mūsu “Mūra mājas” piedāvā modernas, funkcionālas un ģimenēm ar diviem bērniem piemērotas passīvās tipveida mājas. Izmantojot inovatīvus dizainus un energoefektivitāti, mēs radījām dzīvesvietas, kurās apvienojas ne tikai estētika, bet arī komforts un ilgtspēja. Izbaudiet harmoniju un ērtības, izvēloties mūsu mājas kā ideālu vietu jūsu ģimenei.

DIVSTĀVU 132,3 KV.M

Moderna un funkcionāla māja ar 3 guļamistabām, piemērota ģimenei ar diviem bērniem.

DIVSTĀVU 164,4 KV.M

Moderna un funkcionāla māja ar 3 guļamistabām, piemērota ģimenei ar diviem bērniem.